Nieuwbouw : Prijzen vanaf €2,750,000 tot €2,750,000. [Slaapkamers: 4] [Badkamers: 4] [Bebouwd: 403m2].
Een villa met vier slaapkamers in El Campanario die vanaf het begin precies begrijpt waar het om gaat: strakke architectuur, een privé buitenleven en interieurs die zijn ontworpen rond natuurlijk licht in plaats van onnodige pronkstukken. Verdeeld over 403 m² op een perceel van 648 m², combineert de woning scherpe hedendaagse lijnen met warme texturen, aangelegd groen en een indeling die moeiteloos overgaat van binnen- naar buitenruimtes. Het privézwembad, het dakterras, de royale terrassen en de garage voor twee auto's maken een woning compleet die is ontworpen voor praktische luxe in plaats van uiterlijk vertoon.
De belangrijkste leefruimte is de plek waar het huis afwijkt van de standaard. Kamerhoge glazen schuifdeuren openen volledig naar de terrassen, waardoor één ononderbroken leefomgeving ontstaat, omlijst door volgroeide tropische beplanting. Houten plafonds, royale proporties, afwerkingen in natuursteen en zachte neutrale tinten geven het interieur warmte zonder de eigentijdse uitstraling te verliezen. De keuken is eveneens doordacht: functioneel, verfijnd en direct verbonden met de buitenruimtes voor dineren en entertainment. Elke kamer voelt doelgericht aan in plaats van louter decoratief.
Alle vier de slaapkamers hebben een eigen badkamer en zijn ontworpen met het oog op privacy, natuurlijk licht en toegang tot een terras. De hoofdslaapkamer krijgt prioriteit zonder overdaad en biedt een weids uitzicht, een badkamer in hotelstijl en het soort kleedruimte dat de dagelijkse routine op een prettige manier verandert. De benedenverdieping onthult een meer ontspannen kant van de woning, met extra lounge- en entertainmentruimtes die even goed werken voor ontvangsten, als bioscoop of voor het gezinsleven. Het is een huis dat zich gemakkelijk aanpast aan hoe u leeft.